Vishay TNPW04021K05BEED
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1050ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.64%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA2AEB1051X
Yageo GroupRT0402BRD071K05L
63mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 1.05kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA2AEB102X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 1kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-2AEB112X
Res Thin Film 0402 1.1K Ohm 0.1% 0.063W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0402BRD071KL
RES SMD 1K OHM 0.1% 1/16W 0402 / 1 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film
Yageo GroupRT0402BRD07953RL
Res Thin Film 0402 953 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
描述
Res Thin Film 0402 1.05K Ohm 0.1% 0.07W ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medical Automotive AEC-Q200
0402 (1005Metric) 0402 TNPW e3 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.063W 1/16W 1.05kOhms ±25ppm/C
1.05K¦¸ ¡À0.1% 130mW ¡À25ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm