Vishay T73YE252KT20
Trimmer Resistors - Through Hole 1/4SQ 2.5Kohms Top Adjust
制造商页面
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Trimmer, Cermet, 0.5W, 2500ohm, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s)
Single-Turn Trimmer Potentiometers 3/8 2.5Kohms 10% 0.5Watts Square
Res Cermet Trimmer 2.5K Ohm 10% 1/2W 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.15mm (9.53 X 4.83 X 9.53mm) Pin Thru-Hole Tube
10 Mm Carbon Potentiometer |Amphenol Piher Sensors And Controls PT10LV10-252A2020
Trimmer, Carbon, 0.1W, 2500ohm, 100V, 20% +/-Tol, 300ppm/Cel, 1 Turn(s)
Trimmer Potentiometers 2.5Kohms 10mm Rnd Side adj
描述
2.5K¦¸ ¡À10% 500mW ¡À100ppm/¡æ 6.6mm*3.8mm*4.7mm