Vishay T73YE101KT20
Trimmer, Cermet, 0.5W, 100ohm, 7.1V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页2 年前
_legacy Avnet
JRH Electronics
Future Electronics
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.50
Introduction Date2007-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
TT Electronics25PR100LF
Trimmer, Cermet, 0.5W, 100ohm, 300V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s)
TRIMMER, CERMET, REST 100 OHMS, PCB,1 TURN, PWR 0.5W, DIM 0.375INLX0.375INWX0.19INH
描述
T73 Series 100 Ohm ±10 % Through Hole Single-Turn Trimmer Potentiometer
Trimmer Resistors - Through Hole 1/4SQ V/ADJ 100
100¦¸ ¡À10% 500mW ¡À70ppm/¡æ 250V PCB 6.985mm*6.604mm*4.699mm
Single-Turn Trimmers/Potentiometers 1/4 SQ V/ADJ 100
TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP