Vishay T73XX502KT20
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 10% 1/2W 1(Elec)/1(Mech)Turn (6.6 X 4.7 X 7mm) Pin Thru-Hole Tube
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页2 年前
Newark
Future Electronics
Mouser
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.69%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.50
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Trimmer, Cermet, 0.5W, 5000ohm, 300V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s)
Res Cermet Trimmer 4.7K Ohm 20% 1/2W 1(Elec)/1(Mech)Turn 4mm (7 X 6mm) Pin Thru-Hole Bulk
Trimmer, Cermet, 0.2W, 5000ohm, 100V, 25% +/-Tol, 250ppm/Cel, 1 Turn(s)
PanasonicEVMAASA00B53
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 25% 3/10W 1Turn 3.6mm (7.8 X 6.9 X 7.6mm) Pin Thru-Hole Ammo Pack
TE Connectivity1-1623894-2
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 20% 0.2W(1/5W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (6.8 X 8.1 X 7.8mm) Pin Thru-Hole
Res Carbon Film Trimmer 4.7K Ohm 25% 1/5W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9 X 12.5mm) Pin Thru-Hole Bag
描述
Trimmer, Cermet, 0.5W, 5000ohm, 50V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s)
TRIMMER;CERMET;REST 5 KILOHMS;PCB;1 TURN;LINEAR;PWR-RTG 0.5W
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE