Vishay T55B227M004C0035
Cap Tant Polymer 220uF 4VDC B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-21 0.035 Ohm 105C T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页2 年前
element14 APAC
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.92%
相关零件
Cap Tant Solid 220uF 4V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-21 0.035 Ohm 105°C T/R
Cap Tant Polymer 220uF 2.5VDC B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-21 0.035 Ohm 105C T/R
Cap Tant Solid 220uF 6.3V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-21 0.035 Ohm 105°C T/R
Cap Tant Solid 220uF 4V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-21 0.045 Ohm 105°C T/R
T55 Series 220 uF ±20 % 2.5 V High Performance Solid Polymer Tantalum Capacitor
Cap Tant Polymer 220uF 6.3VDC B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-21 0.07 Ohm 105C T/R
描述
T55 Series 220 uF ±20 % 4 V High Performance Solid Polymer Tantalum Capacitor
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (solid Polymer), 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 1411
CAPACITOR, TANTALUM, 220 UF, 20%, 4 VDC, SMT, 3528, ESR 0.035 OHMS
Tantalum Capacitor, 220Uf, 4V, Case B, Reel; Capacitance:220Μf; Capacitance Tolerance:± 20%; Manufacturer Size Code:B; Esr:0.035Ohm; Product Length:3.5Mm; Product Width:2.8Mm; Product Height:1.9Mm; Operating Temperature Min:-55°C Rohs Compliant: Yes |Vishay T55B227M004C0035.