Vishay T18253KT10
Trimmer Potentiometer, 25 Kohm 18TURN Through Hole
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页11 年前
Datasheet5 页13 年前
Datasheet5 页16 年前
Datasheet4 页16 年前
Datasheet4 页17 年前
Datasheet4 页20 年前
Mouser
相关零件
Cermet trimmer potentiometer, 15 turns, 25 kΩ, 0.75 W, THT, lateral, 3006P-1-253LF
Trimmer, Cermet, 0.75W, 25000ohm, 400V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 15 Turn(s)
TT Electronics68WR25KLF
Potentiometer, Cermet, 0.5W, 200V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 20 Turn(s)
Trimmer, Cermet, 0.5W, 25000ohm, 10% +/-Tol, 21 Turn(s)
Linear Active ROHS3Compliant PCB Through Hole Trimmer Potentiometer 10% 500mW 155C 250V