Vishay SUD50N03-06AP-E3
Single N-Channel 30 V 5.7 mOhms Surface Mount Power Mosfet - TO-252
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet7 页16 年前
Farnell
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
N-Channel PowerTrench® MOSFET 30V, 90A, 5.0mΩ
STMicroelectronicsSTD75N3LLH6
N-channel 30 V, 0.0042 Ohm, 75 A, DPAK STripFET(TM) VI DeepGATE(TM) Power MOSFET
STMicroelectronicsSTD100N3LF3
N-channel 30 V, 0.0045 Ohm typ., 80 A STripFET(TM) II Power MOSFET in a DPAK package
onsemiFDD6770A
Trans MOSFET N-CH 25V 27A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
STMicroelectronicsSTD86N3LH5
STD86N3LH5 Series 30 V 0.005 Ohm 80 A N-Channel STripFET H5 Power Mosfet-DPAK-3
2.7W(Ta),46W(Tc) 20V 3V@ 250¦ÌA 40nC@ 10 V 1P 60V 60m¦¸@ 10A,10V 19A 1.71nF@25V TO-252AA 2.39mm
描述
Trans MOSFET N-CH 30V 30A 3-Pin(2+Tab) TO-252
Power Field-Effect Transistor, 50A I(D), 30V, 0.0078ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-252
N-Channel MOSFETs 30V 90A 83W
N CH MOSFET; Transistor Polarity:N Chann; N CH MOSFET; Transistor Polarity:N Channel; Continuous Drain Current Id:90A; Drain Source Voltage Vds:30V; On Resistance Rds(on):7.8mohm; Rds(on) Test Voltage Vgs:4.5V; Threshold Voltage Vgs Typ:1.2V; Power Dissipation Pd:10W