Vishay SMM02070B2207JBP00
Res Thin Film 0207(2309) 0.22 Ohm 5% 1W ±100ppm/C Conformal Coated Melf SMD Blister T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+8.59%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Thin Film, 1W, 0.22ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2309
Fixed Resistor, Thin Film, 1W, 0.24ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2309
描述
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 0.22ohm, 350V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2309
RES 0.22 OHM 5% 1W MELF / 220 mOhms ±5% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thin Film
RES, 0R22, 1W, 350V, THIN FILM, 0207;
220m¦¸ ¡À5% 1W ¡À100ppm/¡æ 0207 5.8mm*2.2mm