Vishay SL2212103
NTC Thermistor, 80J, 120ohm, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Vishay
Datasheet6 页7 年前
Sager Electronics
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
+16.74%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay SL2212103 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2025-06-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PTCCL Series 120 Ohm 450 mA ±20 % Radial PTC Overload Protection Thermistor
PTC Thermistors for Overcurrent Protection, Max. operating voltage=265V, Rated resistance=120Ω
Thermistor NTC 120 Ohm 20% 2-Pin Radial 3450K Bulk Automotive
PTCCL Series 115 Ohm 300 mA ±20 % Radial PTC Overload Protection Thermistor
描述
Inrush Current Limiters 22mm 120ohms 3A INRS H CURR LIMITER
Thermistor 120 Ohm 25% 2-Pin Radial
Ntc Thermistor; Rango De Producto:Serie Sl22; Disc Size:22Mm; Zero Power Resistance At 25°C:120Ohm; Approvals:Csa, Ul; Maximum Energy Rating At 25°C:80J; Maximum Steady State Current At 25°C:3A; Constante De Disipación:32.4Mw/°C |Ametherm SL22 12103