Vishay SISA10DN-T1-GE3
Semiconcuctor, Mosfet; Trenchfet; N-channel; 30V; 30A; 3.7MOHM @ 10V; Powerpak 1212-8
NRND
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet13 页11 年前
Datasheet13 页10 年前
Farnell
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.22%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-05-20
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
N-Channel 30 V 60 A 5 W 3.7 mOhm Surface Mount Power Mosfet - PowerPAK® SO-8
Single N-Channel 30 V 4.3 mOhm TrenchFET Gen IV Power Mosfet - PowerPAK SOIC-8
Trans MOSFET N-CH 30V 25A 8-Pin PowerPAK 1212 EP T/R
onsemiFDS6699S
N-Channel 30 V 3.6 mOhm Surface Mount PowerTrench Mosfet - SOIC-8
InfineonIRLR2703PBF
MOSFET, Power;N-Ch;VDSS 30V;RDS(ON) 0.045Ohm;ID 23A;D-Pak (TO-252AA);PD 45W
InfineonAUIRLR2703
Automotive Q101 30V Single N-Channel HEXFET Power MOSFET in a D-Pak Package
描述
MOSFET, N CHANNEL, 30V, 30A, POWERPAK 12
Trans MOSFET N-CH 30V 25A 8-Pin PowerPAK 1212 T/R
Vishay NMOS TrenchFET, Vds=30 V, 30 A, PowerPAK 1212-8, , 8
Power Field-Effect Transistor, 30A I(D), 30V, 0.0037ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET