Vishay SIHS36N50D-E3
MOSFET, N-CH, 500V, 36A, SUPER-247; Transistor Polarity: N Channel; Continuous Dr
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet9 页5 年前
Datasheet8 页13 年前
Datasheet8 页11 年前
Newark
TME
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-06-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-12-24
LTD Date2021-06-24
相关零件
N Channel 500 V 150 mO 390 W Flange Mount Power Mosfet - TO-247AC-3
Single N-Channel 500 V 0.087 Ohms Through Hole Power Mosfet - SUPER-247
Tube Through Hole N-Channel Single Mosfet Transistor 36A Tc 36A 446W 80ns
N-Channel Power MOSFET, UniFETTM, FRFET®, 500 V, 45 A, 120 mΩ, TO-247
onsemiFCH104N60
N-Channel Power MOSFET, SUPERFET® II, FAST, 600 V, 37 A, 104 mΩ, TO-247
onsemiFCH130N60
N-Channel Power MOSFET, SUPERFET® II, FAST, 600V, 28A, 130mΩ, TO-247
描述
D SERIES POWER MOSFET Power Field-Effect Transistor, 36A I(D), 500V, 0.13ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-274AA