Vishay RWR89SR365FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.365ohm, 1.0464V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.332ohm, 0.998V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 0.392ohm, 1.6565V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite43FR33E
Res Wirewound 0.33 Ohm 1% 3W ±90ppm/°C Conformal Silicone Ceramic AXL
Ohmite43FR40E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.4ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.33ohm, 0.995V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.33ohm, 0.995V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 365 MOHM 3W 1% WW AXIAL
ESS-2B .365 1% RWR89SR365FR B12
.365 OHM 1% ESS-2B