Vishay RWR89SR316FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.316ohm, 0.9737V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.301ohm, 0.9503V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.287ohm, 0.7576V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.301ohm, 0.5486V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.332ohm, 0.5762V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.301ohm, 0.7759V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 0.316 Ohm 1% 3W ±650ppm/C 0.01% Silicone AXL Bulk
RES 316 MOHM 3W 1% WW AXIAL
ESS-2B .316 1% RWR89SR316FR B12