Vishay RWR89S4320FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 432ohm, 36V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Ohmite43F400E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 400ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite43F470E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 470ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite43F450E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 450ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 400ohm, 34.641V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 390ohm, 34.2053V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 392ohm, 34.2929V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 432 OHM 3W 1% WW AXIAL
ESS-2B 432 1% RWR89S4320FR B12