Vishay RWR89S4020FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 402ohm, 34.7275V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
New Yorker Electronics
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 402ohm, 44.833V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 390ohm, 34.2053V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 365ohm, 33.0908V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 374ohm, 19.3391V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Resistor Wirewound 402 Ohm 1% 3W 20ppm/C 0.01% Ceramic Hi Temp Sil AXL Thru-Hole Bulk
ESS-2B 402 1% RWR89S4020FR B12
402¦¸ ¡À1% 3W ¡À20ppm/¡æ 14.22mm