Vishay RWR89S23R7FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 23.7ohm, 6.8848V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 24.9ohm, 7.0569V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 22.1ohm, 6.6483V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 25.5ohm, 7.1414V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 25ohm, 8.66V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 24.9ohm, 8.6429V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3.75W, 22ohm, 9.083V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 23.7 OHM 3W 1% WW AXIAL
ESS-2B 23.7 1% RWR89S23R7FR B12