Vishay RWR89S1620FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 162ohm, 22.0454V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite83F162
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 162ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite43F150E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 150ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite43F150
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 150ohm, 200V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 150ohm, 21.2132V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 154ohm, 21.4942V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 162 OHM 3W 1% WW AXIAL
ESS-2B 162 1% RWR89S1620FR B12