Vishay RWR89S1401FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1400ohm, 64.8074V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页8 年前
New Yorker Electronics
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 1400ohm, 59.1608V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 1400ohm, 37.4166V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 1400ohm, 52.915V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1540ohm, 67.9706V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1.5W, 1300ohm, 44.1588V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial Axial Military MIL-PRF-39007RWR89S 0.187Diax0.560L 4.75mmx14.22mm 3W 1.4kOhms ±20ppm/C
ESS-2B 1.4K 1% RWR89S1401FR B12
1.4K¦¸ ¡À1% 3W ¡À20ppm/¡æ 14.22mm