Vishay RWR84S1500FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 150ohm, 32.4037V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页8 年前
New Yorker Electronics
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2009-04-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 150ohm, 27.3861V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±30ppm/C 150Ohm 3W
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±30ppm/C 150Ohm 1W
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 158ohm, 33.2566V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite45F150E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 150ohm, 460V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 150ohm, 27.3861V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 150 OHM 7W 1% WW AXIAL
EGS-10-80 150 1% RWR84S1500FR B12