Vishay RWR81SR562FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.562ohm, 0.7497V, 1% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.511ohm, 0.7148V, 1% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.604ohm, 1.0991V, 1% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-PRF-39007RWR89S Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±400ppm/C 511mOhms 3W
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.59ohm, 1.0863V, 1% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.562ohm, 1.0602V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 562 MOHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 .562 1% RWR81SR562FR B12