Vishay RWR81SR200FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.2ohm, 0.4472V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
New Yorker Electronics
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.215ohm, 0.4637V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.2ohm, 1V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite41FR20E
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.2ohm, 150V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.2ohm, 0.4472V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite41FR20
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.2ohm, 150V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.2ohm, 0.4472V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Military MIL-PRF-39007RWR81S FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±650ppm/C 200mOhm 1W
200m¦¸ ¡À1% 1W ¡À650ppm/¡æ ,D2.2XL6.4MM 6.35mm
EGS-1-80 .2 1% RWR81SR200FR B12