Vishay RWR81SR110FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.11ohm, 0.3317V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.11ohm, 0.469V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.1ohm, 0.3162V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.11ohm, 0.3317V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.1ohm, 0.4472V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.1ohm, 0.5477V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 0.11 OHM 1W 1% WW AXIAL / 110 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound
ESG-1-80 .11 Ohms 1% Wirewound Resistor Military/Established Reliability
EGS-1-80 .11 1% RWR81SR110FR B12