Vishay RWR81S9310FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 931ohm, 30.5123V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Ohmite41F1K0E
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 1000ohm, 150V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
OhmiteWHB1K0FE
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 1000Ohm, 1% +/-Tol, 20Ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite41F900E
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 900ohm, 150V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 1000ohm, 31.6228V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 845ohm, 29.0689V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 909ohm, 30.1496V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 931 OHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 931 1% RWR81S9310FR B12
93.1 OHM 1% EGS-1-80