Vishay RWR81S7500FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 750ohm, 27.3861V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页8 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 0.75W, 750ohm, 23.7171V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 750ohm, 47.4342V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 768ohm, 27.7128V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 698ohm, 26.4197V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 750 OHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 750 1% RWR81S7500FR B12