Vishay RWR81S54R9FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 54.9ohm, 7.4095V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 60ohm, 7.746V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 56ohm, 7.4833V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 50ohm, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 49.9ohm, 7.064V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-PRF-39007RWR81S FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±20ppm/C 49.9Ohm 1W
描述
Res Wirewound 54.9 Ohm 1% 1W ±20ppm/°C 0.01% AXL Thru-Hole Bulk
RES 54.9 OHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 54.9 1% RWR81S54R9FR B12