Vishay RWR81S33R2FRBSL
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 33.2ohm, 5.7619V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite83F33R2
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 33.2ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite80F33R2
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 33.2ohm, 1000V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 33.2ohm, 8.1486V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite43F33RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 33ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 33ohm, 8.124V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 33.2 Ohm 1% 1W ±20ppm/C 0.01% Silicone AXL Bulk
RES 33.2 OHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 33.2 1% RWR81S33R2FR BSL