Vishay RWR81S22R0FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 22ohm, 4.6904V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2015-06-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite41F22R
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 22ohm, 150V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite45F22RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 460V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite43F22RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 22ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 10.4881V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 22ohm, 8.124V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 20ohm, 4.4721V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 22 Ohm 1% 1W 20ppm/C 0.01% Ceramic Hi Temp Sil AXL Thru-Hole Bulk
RES 22 OHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 22 1% RWR81S22R0FR B12