Vishay RWR81S2150FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 215ohm, 14.6629V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 200ohm, 14.1421V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-PRF-39007RWR81S FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±20ppm/C 200Ohm 1W
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 196ohm, 14V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 215 Ohm 1% 1W 20ppm/C 0.01% Ceramic Hi Temp Sil AXL Thru-Hole Bulk
RES 215 OHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 215 1% RWR81S2150FR B12