Vishay RWR81S14R7FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 14.7ohm, 3.8341V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页8 年前
New Yorker Electronics
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 15ohm, 3.873V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 14ohm, 3.7417V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 15ohm, 6.7082V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 15ohm, 6.7082V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 14.7 OHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 14.7 1% RWR81S14R7FR B12