Vishay RWR81S10R5FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 10.5ohm, 3.2404V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite41F10RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 10ohm, 150V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite45F10RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 10ohm, 460V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite43F10RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 10ohm, 7.0711V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 10ohm, 3.1623V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 9.5ohm, 3.0822V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 10.5 OHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 10.5 1% RWR81S10R5FR B12