Vishay RWR81S1050FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 105ohm, 10.247V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet4 页8 年前
New Yorker Electronics
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 100ohm, 10V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 140ohm, 11.8322V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 110ohm, 10.4881V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 95.3ohm, 9.7622V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
EGS-1-80 105 1% RWR81S1050FR B12
105¦¸ ¡À1% 1W ¡À20ppm/¡æ 6.35mm
Resistance:105Ohm; Product Range:Rwr Series; Power Rating:1W; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case/Package:Axial Leaded; Voltage Rating:-; Resistor Technology:Wirewound; Temperature Coefficient:± 20Ppm/°C; Qualification:- Rohs Compliant: No |Vishay RWR81S1050FRB12.