Vishay RWR80S2611FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 2610ohm, 72.2496V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 2740ohm, 74.027V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 2700ohm, 73.4847V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 2490ohm, 70.5691V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 2800ohm, 74.8331V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 2430ohm, 69.7137V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 2.61K OHM 2W 1% WW AXIAL
Egs-3-80 2.61K 1% Rwr80S2611Fr B12 Rohs Compliant: No |Vishay RWR80S2611FRB12
EGS-3-80 2.61K 1% RWR80S2611FR B12