Vishay RWR80S1301FRB12
Military MIL-PRF-39007RWR80S Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±20ppm/C 1.3kOhms 2W
Production
价格与库存
数据表和文档
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 1400ohm, 59.1608V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3.25W, 1200ohm, 62.45V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 1300ohm, 36.0555V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 1210ohm, 49.1935V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 1400ohm, 52.915V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 1300ohm, 50.9902V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
1.3K¦¸ ¡À1% 2W ¡À20ppm/¡æ ,D2.4XL10.3MM 10.31mm
EGS-3-80 1.3K 1% RWR80S1301FR B12