Vishay RWR80N49R9FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 49.9ohm, 9.99V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页8 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 50ohm, 11.1803V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 47ohm, 10.8397V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 49.9ohm, 7.064V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-PRF-39007RWR89S Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±20ppm/C 49.9Ohms 3W
描述
RES 49.9 OHM 2W 1% WW AXIAL
EGN-3-80 49.9 1% RWR80N49R9FR B12