Vishay RWR78SR221FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 0.221ohm, 1.4866V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
IHS
Introduction Date2009-04-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 0.2ohm, 1.4142V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.205ohm, 0.4528V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.243ohm, 0.493V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.2ohm, 0.6325V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.2ohm, 0.7746V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.226ohm, 0.4754V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 221 MOHM 10W 1% WW AXIAL
ESS-10 .221 1% RWR78SR221FR B12
.221 OHM 1% ESS-10