Vishay RWR78S10R0FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 10ohm, 10V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页8 年前
New Yorker Electronics
Arrow Electronics
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2009-04-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
OhmiteWNC10RFET
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 10ohm, 4.4721V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteWNC10RFE
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 10Ohm, 1% +/-Tol, 50Ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteWHA10RFET
Fixed Resistor, Wire Wound, 0.5W, 10ohm, 2.2361V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Resistor, Wirewound Non-Induct, Axial, 1W, 10 Ohm, +/-1%, +/-20ppm, (7.137mm X 2.667mm), T/R
Military MIL-PRF-39007RWR81S Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 10Ohms 1W
描述
RES 10 OHM 10W 1% WW AXIAL
ESS-10 10 1% RWR78S10R0FR B12
10 OHM 1% ESS-10