Vishay RWM08454701JB25E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 4700ohm, 650V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.33%