Vishay RWM04106801JR15E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 6800ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页8 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity / AMP3-1623750-3
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 6800ohm, 200V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity3-1623714-3
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 6800ohm, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX3SJ6K8
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 6800ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 6800ohm, 260.7681V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 7000ohm, 144.9138V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 6800ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RWM 4X10 SERIES AXIAL WIREWOUND RESISTOR 6.8KOHMS +/-5% 3W +/-75PPM/DEGC
Res Wirewound 6.8K Ohm 5% 3W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole T/R
FIXED RES SFERNICE/ RWM* 4X10 6K8 5% TR1000 e1/ REEL
Vitreous Enamel Power Resistors 6.8Kohms 3watts 5%