Vishay RWM041024R0JA20E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 24ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页18 年前
Introduction Date2006-12-21
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 22ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1-1623750-5
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 22ohm, 200V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF14JT24R0
CF Series 0.25 W 24 Ohm ± 5 % Axial Through Hole Carbon Film Resistor
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 24ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF1JT24R0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 24ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 24 Ohm 5% 3W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole
Rwm* 4X10 24U 5% Am500 E1 |Vishay RWM041024R0JA20E1