Vishay RWM04102201JA20E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2200ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页18 年前
Introduction Date2006-12-21
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 2200ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2400ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 2200ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1-1623714-5
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 2200ohm, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity3-1625892-7
Resistor, Metal Oxide, Res 2.2 Kilohms, Pwr-Rtg 3 W, Tol 5%, Axial | TE Connectivity ROX3SJ2K2
Stackpole ElectronicsCF14JT2K20
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 2200ohm, 350V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 2.2K Ohm 5% 3W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole