Vishay RWM04101002JA20E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10000ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页18 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-12-21
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-06-01
LTD Date2021-12-31
相关零件
TE ConnectivityER7410KJT
ER CGS FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 0/ +60ppm/C 10kOhm 3W
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 11000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1-1625892-0
Resistor, Metal Oxide, Res 10 Kilohms, Pwr-Rtg 3 W, Tol 5%, Axial | TE Connectivity ROX3SJ10K
Stackpole ElectronicsRSMF3JT10K0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 10000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 10000ohm, 316.2278V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 10000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 10K Ohm 5% 3W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole