Vishay RW81UR820FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.82ohm, 0.9056V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.82ohm, 1.5684V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.8ohm, 0.8944V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.75ohm, 0.866V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.825ohm, 0.9083V, 1% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
G-1-125 .82 1% RW81UR820F B12
820m¦¸ ¡À1% 1W ¡À90ppm/¡æ 7.14mm
.82 OHM 1% 1W