Vishay RW81UR470FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.47ohm, 0.6856V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetRW81UR470FB120100
3h
数据表和文档
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.47ohm, 0.9696V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Wirewound 500m Ohm 1% 3/4W ¦90ppm/¦C AXL Thru-
G-3-125 .499 1% RW80UR499F S73
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.511ohm, 0.7148V, 1% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
G-1-125 .47 1% RW81UR470F B12
.47 OHM 1% 1W