Vishay RW81U4R70FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 4.7ohm, 2.168V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2017-11-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 4.7ohm, 2.1679V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 4.7ohm, 3.755V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3.25W, 5ohm, 4.0311V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 5ohm, 3.1623V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
G-1-125 4.7 1% RW81U4R70F B12
4.7¦¸ ¡À1% 1W ¡À50ppm/¡æ 7.14mm