Vishay RW81U47R5FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 47.5ohm, 6.892V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 47.5ohm, 11.9373V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 50ohm, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 47ohm, 6.8557V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 51.1ohm, 10.1094V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
G-1-125 47.5 1% RW81U47R5F B12
47.5 OHM 1% 1W