Vishay RW81U1R50FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 1.5ohm, 1.2247V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1.5ohm, 2.1213V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1-1623728-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 1.5ohm, 4.062V, 10% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount, 3935
TE ConnectivitySBCHE41R5K
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 1.5ohm, 10% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount, 3228
TE ConnectivitySBCHE151R5K
Fixed Resistor, Wire Wound, 17W, 1.5ohm, 10% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES WIREWOUND 1.5 OHM 1W 1% AXIAL
G-1-125 1.5 1% RW81U1R50F B12