Vishay RW79U42R0FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 42ohm, 11.225V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-27.62%
Introduction Date2017-11-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 40ohm, 10.9545V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Ceramic Through Hole Resistor 1% 20ppm/C 45Ohm 3W
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 41ohm, 11.0905V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 45ohm, 11.619V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RS-2B-300 42 1% RW79U42R0F B12
42¦¸ ¡À1% 3W ¡À20ppm/¡æ 14.22mm