Vishay RW79U31R6FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 31.6ohm, 9.7365V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-50.00%
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 30ohm, 9.4868V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 32ohm, 9.798V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 33.2ohm, 9.98V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 6.5W, 30ohm, 13.9642V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RS-2B-300 31.6 1% RW79U31R6F B12
31.6¦¸ ¡À1% 3W ¡À20ppm/¡æ 14.22mm
Resistance:31.6Ohm; Product Range:Rw Series; Power Rating:3W; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case/Package:Axial Leaded; Voltage Rating:-; Resistor Technology:Wirewound; Temperature Coefficient:± 20Ppm/°C; Product Length:15.8Mmrohs Compliant: No |Vishay RW79U31R6FB12.