Vishay RW79U12R0FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 12ohm, 6V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Introduction Date2017-11-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 13ohm, 6.245V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 12.7ohm, 6.1725V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 12.5ohm, 6.1237V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 11ohm, 5.7446V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RS-2B-300 12 1% RW79U12R0F B12