Vishay RW79U1211FB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1210ohm, 60.2495V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
New Yorker Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1300ohm, 62.45V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 0.75W, 1210ohm, 30.1247V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RS-2B-300 1.21K 1% RW79U1211F B12
1.21K OHM 1% 3W